phone-call
БРОНЮВАННЯ
menu
ОРГАНІЗАЦІЯ ТІМБІЛДІНГУ

ОРГАНІЗАЦІЯ ТІМБІЛДІНГУ

Команда відпочинкового комплексу “Бухта Вікінгів" потурбується про високий рівень організації тімбілдінгу, щоб подарувати вам яскраві спогади. Ми спеціалізуємося на підготовці різних корпоративних заходів, які пристосовані до потреб і побажань учасників, а також внутрішніх стандартів організації. Для нас важливо забезпечити ретельне планування всіх заходів. Після початкових консультацій ми ставимо цілі та готуємо детальний графік. Наші спеціалісти відрізняються нестандартним підходом і розглядають кожне замовлення індивідуально, тому що вони дбають про ваші виняткові враження.

ІДЕЇ ДЛЯ ТІМБІЛДІНГУ

ІДЕЇ ДЛЯ ТІМБІЛДІНГУ

Багато людей знають на власному досвіді, що восьмигодинний робочий день і звичайні офісні будні можуть приносити втому, виснажувати співробітників розумово, фізично та емоційно. Якщо ви — власник компанії, то навряд хочете допустити таке “вигорання” у своїх працівників. Зверніться до нас — і колектив відпочинкового комплексу “Бухта Вікінгів” запропонує вам різноманітні ідеї для тімбілдінгу. Також наша команда залюбки вислухає ваші побажання й організує дозвілля, враховуючи особливості саме вашого колективу. Мотивовані працівники стануть більш продуктивними, що, у свою чергу, підвищить успішність ваших справ.

ВИДИ ТІМБІЛДІНГУ

ВИДИ ТІМБІЛДІНГУ

Існують різні види тімбілдінгу, але всі вони передбачають групову роботу в команді. У відпочинковому комплексі “Бухта Вікінгів” ви зможете об'єднати колектив завдяки багатьом способам. Наприклад, прогулянкам верхи на конях, іграм на спортивних майданчиках, стрільбі у тирі, водним прогулянкам і плаванні у басейні, грі у пейнтбол і флорбол, а також відпочинку в канатному парку. Це основні пропозиції, але ми завжди відкриті до ваших побажань і радо їх вислухаємо. Коли в особливі моменти біля вас присутні друзі та колеги, це дозволить вам мотивувати одне одного і разом насолоджуватися відчуттям успіху.

ІГРИ ТА ВПРАВИ НА ТІМБІЛДІНГ

ІГРИ ТА ВПРАВИ НА ТІМБІЛДІНГ

Щоб працівники не перевтомлювалися й не виснажувалися, для цього керівництво часто пропонує систему визнання та винагороди. Це чудові засоби позитивного підкріплення. Натомість працівники комплексу “Бухта Вікінгів” запропонують вашій команді відпочити й поринути в ігровий процес. Для цього ми підготуємо цікаві ігри та вправи на тімбілдінг. Нехай ваші працівники проявлять фантазію та креативність і отримають бонуси на виконання, подарункові карти, а також запал позитивних емоцій і натхнення. Все це покращить не лише настрій кожного учасника, але й стосунки у колективі загалом. Спробуйте й переконайтеся в цьому!

БРОНЮВАННЯ

close

ОПЛАТА ОНЛАЙН

Внесення авансу через систему по попередньому замовленню за телефоном:
+38 067 512 55 55
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС