phone-call
БРОНЮВАННЯ
menu
ВЕРХОВА ЇЗДА

ВЕРХОВА ЇЗДА

У верхової їзди є чимало переваг. Вона стимулює майже всі м'язи тіла (особливо ніг, сідниць, живота, хребта), формує правильну поставу, поліпшує діяльність серцево-судинної системи. Також вона знижує тиск і напругу, пов'язані зі стресом — тобто вплив верхової їзди позначається й на психічній сфері. Катання верхи підвищує впевненість у собі, формує відповідальність, розвиває навички колективної роботи. Коли маємо справу з конем, то мо-жемо очікувати, що він стане чудовим компаньйоном для незабутніх пригод. Ці тварини втілюють у собі не лише красу, а й набагато важливіші якості — вірність, відданість і довіру.

ДЕТАЛІ

Телефонуйте +38 067 512 55 55

Які корисні ефекти дає іпотерапія?

Які корисні ефекти дає іпотерапія?

Контроль власного тіла

Катання верхи стабілізує та зміцнює багато м'язів. Особливий ефект припадає на м’язи живота, спини й тазу. Однак це заняття – не лише про здоровий дух у тілі та прекрасний фізичний стан, а й про покращення координації та стабільності. Чим більше ви їдете, тим краще ваше тіло адаптуватиметься до рухів коня.

Швидке та спокійне мислення

Їздити на великій розумній тварині – це повноцінна фізична й розумова вправа для початківців і досвідчених вершників. Вона змусить вас залучати не тільки свої м’язи, про які ви навіть не знали, але й постійно підлаштовуватися під різні ситуації й думати наперед.

Координація

Коли їдете на коні, вам потрібно тримати рівновагу й дисципліну. Різні терапевтичні програми для людей із вадами зору мають великий успіх саме тому, що вони допомагають розвивати кращу координацію (зокрема, у дітей і людей із обмеженими можливостями).

Фізика

Верхова їзда передбачає використання певних м’язів, щоб залишитися на сідлі. Це означає, що ви маєте бути врівноважені, тому під час руху важлива постуральна сила. Постава вершника постійно поліпшується, коли він їздить верхи кілька днів на тиждень.

М'язовий тонус і гнучкість

Їзда чудово використовує тазові та внутрішні м’язи стегон для регулярних тренувань. Вершники, як правило, сидять у легкому сідлі, постійно пристосовуючись до рухів коня. Особливості сидіння допомагають підтримувати хороший м’язовий тонус і загальну гнучкість.

Психологічна рівновага

Є багато переваг для катання верхи, але найголовніше, що воно зміцнює психічну рівновагу. Ви не тільки дізнаєтеся про себе більше та навчитеся самоконтролю, а й відчуєте медитативний ефект. Усе ж між твариною та вершником має бути гармонія. З кожною додатковою поїздкою ви здобуватимете більше спокою та рівноваги, що надзвичайно корисно для здоров'я.

Якщо ви бажаєте покататися на конях у Львові, двері відпочинкового комплексу «Бухта Вікінгів» завжди відчинені. Проведіть дозвілля з прекрасними благородними тваринами й відчуйте позитивний вплив уже після першої прогулянки верхи. Ми чекатимемо вас, щоб подарувати приємні враження та урізноманітнити ваше дозвілля.

Їзда на конях: ціна

Їзда на конях: ціна

Якщо вас цікавить верхова їзда у Львові, у «Бухті Вікінгів» навчать вас цьому. У нас є стайні та спеціальний простір для їзди верхи. Ми чекаємо і новачків, і тих, хто вже має потрібні здібності та вміння.

Ціни на катання по території комплексу – 400 грн/0,5 год. Якщо ви захочете виїхати за межі комплексу, то це буде коштувати так само, але оплата рахується погодинно, тобто 800 грн/год.

ДЕТАЛІ

Телефонуйте +38 067 512 55 55

БРОНЮВАННЯ

close

ОПЛАТА ОНЛАЙН

Внесення авансу через систему по попередньому замовленню за телефоном:
+38 067 512 55 55
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС